rosyjskość- wpis dla strony rosyjskiej

28 września 2014

Serdecznie Wam ludzie dziękuję za pomoc. Jak widzicie- można zmodyfikować (Administracja dowolnego polskiego portalu, polskie służby, policja) czyjś tekst- potem go sobie przywłaszczyć i przyznać polską nagrodę za wybitny talent w danej dziedzinie i osiągnięcia. Można jeszcze wiele.

Przestępstwa chronione polskimi służbami i policją- w pełni legalne (to ja siedzę „w pierdlu do czasu wyjazdu”- m inn za te kradzione metafory, teksty, linijki, pomysły (zajrzę do wyszukiwarek, feng shui, emoticonów, wierszy odwrotnych- być może zmieniona jedna cyfra, która zmienia cały logiczny, filozoficzny, symboliczny wysiłek- a polski geniusz od ctr c ctrl v właśnie ubiega się o stypendium i ordery dla nadzwyczajnych).

Tak- zamierzam się we właściwym czasie zgłosić do Ambasady FR i poprosić o azyl ze względu na prześladowania. Uważam, że nie powinno się zmieniać obywatelstwa (Wy pewnie też niechętnie patrzycie na ludzi, którzy tak postępują) jednakże są sytuacje w których w żadnym wypadku nie można nazwać tego zdradą Ojczyzny.

Na pewno wystąpię z prośbą, podaniem o zmianę obywatelstwa (w momencie w którym również dla strony rosyjskiej będzie to i korzystne i atrakcyjne- za nic nie chciałabym być dla przyjaciół ciężarem).

Marzę o nowym (normalnym) życiu. Normalnym- chronionym prawnie, bez nieustannych napadów, stalkingu, nękania, przemocy, więzień, izolacji, nienawiści, gwałtów, niszczenia, wyzwisk, oszczerstw, niszczenia i kradzieży mienia, plagiatów wszystkiego, kradzieży wszystkiego, uwłaczania, karetek na sygnale, nerwic, depresji, lęku (o własne życie)… o normalnym życiu, do którego w Polce całkowicie i na każdej płaszczyźnie odmówiono mi każdego prawa.

 

Pozdrawiam ciepło i serdecznie/MJT

Napisz odpowiedź